... nie powołaliśmy MORE BLUE, aby popularyzować drogie technologie. Nie będziemy przekonywać Ciebie, że powinieneś inwestować wyłącznie w najnowocześniejsze rozwiązania. Naszą pasją nie jest informatyka i nowe technologie, ale z pasją doradzamy naszym klientom jak osiągnąć kompromis pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami w przedsiębiorstwie, a minimalizacją nakładów na informatyzację czy też wyposażenie HoReCa.

Nasi pracownicy są wieloletnimi uczestnikami polskiego i międzynarodowego rynku IT oraz HoReCa co stanowi fundament naszej wiedzy i doświadczenia. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania hardware’owe i software’owe, wyposażenie dla profesjonalnej gastronomi czy też pralnictwa profesjonalnego. Zatem jeśli planujesz inwestycje w rozwiązania IT lub HoReCa  dla Twojego przedsiębiorstwa powinieneś rozpocząć współpracę z MORE BLUE.

Najnowsza linia produkowa MORE BLUE to wyposażenie profesjonalnych kuchni oraz pralni. MORE BLUE dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania i innowacyjne produkty spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów.